Descriere
Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
Xerox Drum Cartridge (80,000 pages)
Xerox Drum Cartridge (80,000 pages), Black
Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
| Compatibility | Phaser 4600, 4620 |
|---|---|
| Type | Original |
| Printing colours | Black |
| Product colour | Beige, Black, Brown |
| Country of origin | China, Netherlands |
| Width | 240 mm |
| Depth | 410 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 2.97 kg |
| Package dimensions (WxDxH) | 236.2 x 408.9 x 139.6 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 234.9 x 412.8 x 139.7 mm (9.25 x 16.2 x 5.5") |
| Package weight (imperial) | 2.97 kg (6.55 lbs) |
| Package width | 234.9 mm |
| Package depth | 412.7 mm |
| Package height | 139.7 mm |
| Package weight | 2.97 kg |
| Print technology | Laser printing |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Compatibility | Phaser 4600, 4620 |
|---|---|
| Type | Original |
| Printing colours | Black |
| Product colour | Beige, Black, Brown |
| Country of origin | China, Netherlands |
| Width | 240 mm |
| Depth | 410 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 2.97 kg |
| Package dimensions (WxDxH) | 236.2 x 408.9 x 139.6 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 234.9 x 412.8 x 139.7 mm (9.25 x 16.2 x 5.5") |
| Package weight (imperial) | 2.97 kg (6.55 lbs) |
| Package width | 234.9 mm |
| Package depth | 412.7 mm |
| Package height | 139.7 mm |
| Package weight | 2.97 kg |
| Print technology | Laser printing |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |