Descriere
Xerox offers these supplies developed specifically to keep your Xerox equipment operating at peak performance.
Xerox Fuser Maintenance Kit 220 Volt (150,000 pages)
Xerox Fuser Maintenance Kit 220 Volt (150,000 pages), 1 pc(s)
Xerox offers these supplies developed specifically to keep your Xerox equipment operating at peak performance.
| Compatibility | Phaser 4600/4620 |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Country of origin | Netherlands |
| Width | 200 mm |
| Depth | 400 mm |
| Height | 245 mm |
| Weight | 3.56 kg |
| Package dimensions (WxDxH) | 19.8 x 40.1 x 24.4 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 203.2 x 400.1 x 247.7 mm (8 x 15.8 x 9.75") |
| Package weight (imperial) | 3.56 kg (7.85 lbs) |
| Package width | 203.2 mm |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 247.6 mm |
| Package weight | 3.56 kg |
| Print technology | Laser |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Compatibility | Phaser 4600/4620 Phaser 4622 |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Country of origin | Netherlands |
| Width | 200 mm |
| Depth | 400 mm |
| Height | 245 mm |
| Weight | 3.56 kg |
| Package dimensions (WxDxH) | 19.8 x 40.1 x 24.4 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 203.2 x 400.1 x 247.7 mm (8 x 15.8 x 9.75") |
| Package weight (imperial) | 3.56 kg (7.85 lbs) |
| Package width | 203.2 mm |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 247.6 mm |
| Package weight | 3.56 kg |
| Print technology | Laser |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |