Descriere
Magenta High Capacity Toner Cartridge WorkCentre 6655 Family
Xerox 106R02753 toner cartridge 1 pc(s) Original Magenta
Xerox 106R02753, 7500 pages, Magenta, 1 pc(s)
Magenta High Capacity Toner Cartridge WorkCentre 6655 Family
| Compatibility | WorkCentre 6655 |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour toner page yield | 7500 pages |
| Type | Original |
| Printing colours | Magenta |
| Brand compatibility | Xerox |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Product colour | Black |
| Package width | 300.2 mm |
| Package depth | 108 mm |
| Package height | 56.1 mm |
| Package weight | 295 g |
| Package type | Box |
| Compatibility | WorkCentre 6655 |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour toner page yield | 7500 pages |
| Type | Original |
| Printing colours | Magenta |
| Brand compatibility | Xerox |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Product colour | Black |
| Package width | 300.2 mm |
| Package depth | 108 mm |
| Package height | 56.1 mm |
| Package weight | 295 g |
| Package type | Box |