Descriere
Ffps Variable Information Interpreter Ki for Xerox Colour 550/560
Purchase Ffps Variable Information Interpreter Ki 300S01843 for Xerox Colour 550/560 and expand workflow options for your Xerox equipment.
Xerox FreeFlow VI Compose
Xerox FreeFlow VI Compose, Xerox 550/560, 0 – 40 °C, -5 – 65 °C, 15 – 85%
Ffps Variable Information Interpreter Ki for Xerox Colour 550/560
Purchase Ffps Variable Information Interpreter Ki 300S01843 for Xerox Colour 550/560 and expand workflow options for your Xerox equipment.
| Compatibility | Xerox 550/560 |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -5 – 65 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 15 – 85% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Compatibility | Xerox 550/560 |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -5 - 65 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 15 - 85% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |