Descriere
Tava suplimentara Xerox 097S04969, 2 x 520 coli, VersaLink C8000/C9000.
Xerox 2 x 520 Sheet Tray Module
Xerox 2 x 520 Sheet Tray Module, Tray, Xerox, Xerox VersaLink C8000 Colour Printer Xerox VersaLink C8000W Colour Printer Xerox VersaLink C9000…, 10400 sheets, White, China
Tava suplimentara Xerox 097S04969, 2 x 520 coli, VersaLink C8000/C9000.
| Type | Tray |
|---|---|
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox VersaLink C8000 Colour Printer |
| Maximum capacity | 10400 sheets |
| Product colour | White |
| Country of origin | China |
| Package width | 830.6 mm |
| Package depth | 850.9 mm |
| Package height | 398.8 mm |
| Package weight | 32.9 kg |
| Package dimensions (W x D x H) | 830.6 x 850.9 x 398.8 mm (32.7 x 33.5 x 15.7") |
| Package weight (imperial) | 32.9 kg (72.6 lbs) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Tip accesoriu | Hardware |
| Culoare toner | – |