Descriere
Modul Xerox de 3 tavi x 520 coli pentru B7100/C7100
Xerox Three 520 Sheet A3 Trays Module (1560 sheets), Paper tray, Xerox, Xerox VersaLink B7000 Series Multifunction Printers Xerox VersaLink B7100 Series Multifunction…, 1560 sheets, White, Vietnam
Modul Xerox de 3 tavi x 520 coli pentru B7100/C7100
| Type | Paper tray |
|---|---|
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox VersaLink B7000 Series Multifunction Printers |
| Maximum capacity | 1560 sheets |
| Product colour | White |
| Country of origin | Vietnam |
| Media types supported | A3 |
| Package width | 750.1 mm |
| Package depth | 750.1 mm |
| Package height | 477 mm |
| Package weight | 28 kg |
| Package dimensions (W x D x H) | 750.1 x 750.1 x 477 mm (29.5 x 29.5 x 18.8") |
| Package weight (imperial) | 28 kg (61.8 lbs) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Tip accesoriu | Hardware |
| Culoare toner | – |
| Paper-Size | 29.7x42cm(A3) |