Descriere
XEROX Sertar aditional 097S04907, format A3, 520 coli + Stand, compatibil cu VersaLink B7100/C7100
Xerox 520 Sheet A3 Single Tray with Stand, Paper tray, Xerox, Xerox VersaLink B7000 Series Multifunction Printers Xerox VersaLink B7100 Series Multifunction…, 520 sheets, White, Vietnam
XEROX Sertar aditional 097S04907, format A3, 520 coli + Stand, compatibil cu VersaLink B7100/C7100
| Type | Paper tray |
|---|---|
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox VersaLink B7000 Series Multifunction Printers |
| Maximum capacity | 520 sheets |
| Product colour | White |
| Country of origin | Vietnam |
| Media types supported | A3 |
| Package width | 750.1 mm |
| Package depth | 750.1 mm |
| Package height | 253 mm |
| Package weight | 13.5 kg |
| Package dimensions (W x D x H) | 750.1 x 750.1 x 253 mm (29.5 x 29.5 x 9.96") |
| Package weight (imperial) | 13.5 kg (29.8 lbs) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Tip accesoriu | Hardware |
| Culoare toner | – |