Descriere
Sertar aditional Xerox 097N02468, 550+100 coli pentru C320/C325
Xerox 550 sheet + 100 sheet Dual Tray
Xerox 550 sheet + 100 sheet Dual Tray, Tray, Grey, Light grey, Steel, 1 pc(s)
Sertar aditional Xerox 097N02468, 550+100 coli pentru C320/C325
| Type | Tray |
|---|---|
| Device compatibility | Multifunctional |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox C320 Colour Printer |
| Product colour | Grey, Light grey, Steel |
| Country of origin | China |
| Certification | CE, UKCA |
| Sustainability compliance | Yes |
| Width | 424 mm |
| Depth | 416 mm |
| Height | 133 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 218.4 mm |
| Package depth | 508 mm |
| Package height | 477.5 mm |
| Package weight | 5.22 kg |
| Package type | Box |
| Compliance certificates | CE, UKCA |
| Tip accesoriu | Hardware |
| Culoare toner | – |