Descriere
Purchase 550-Sheet Paper Tray for Xerox® VersaLink® C620 Color Printer/C625 Color Multifunction Printer and expand workflow options for your Xerox equipment.
Xerox 550 Sheet Tray
Xerox 550 Sheet Tray, Tray, Xerox, Xerox VersaLink C620 Colour Printer Xerox VersaLink C625 Colour Multifunction Printer, Grey, Light grey, Steel, China, 1 pc(s)
Purchase 550-Sheet Paper Tray for Xerox® VersaLink® C620 Color Printer/C625 Color Multifunction Printer and expand workflow options for your Xerox equipment.
| Type | Tray |
|---|---|
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox VersaLink C620 Colour Printer |
| Product colour | Grey, Light grey, Steel |
| Country of origin | China |
| Sustainability compliance | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 525.8 mm |
| Package depth | 558.8 mm |
| Package height | 215.9 mm |
| Package weight | 8.94 kg |
| Package dimensions (W x D x H) | 525.8 x 558.8 x 215.9 mm (20.7 x 22 x 8.5") |
| Package weight (imperial) | 8.94 kg (19.7 lbs) |
| Compliance certificates | CE, UKCA |