Descriere
XEROX 097S04949 Alimentator de 550 de coli Versa Link B6xx/C6xx
Xerox 1×550 Sheet Tray
Xerox 1×550 Sheet Tray, Tray, Xerox, VersaLink C500, VersaLink C505, VersaLink C600, VersaLink B600/B610, VersaLink B605/B615,…, Vietnam, 535 mm, 584 mm
XEROX 097S04949 Alimentator de 550 de coli Versa Link B6xx/C6xx
| Type | Tray |
|---|---|
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink C500, VersaLink C505, VersaLink C600, VersaLink B600/B610, VersaLink B605/B615, VersaLink C605 |
| Country of origin | Vietnam |
| Width | 535 mm |
| Depth | 584 mm |
| Height | 248 mm |
| Weight | 8.36 kg |
| Package width | 535.9 mm |
| Package depth | 584.2 mm |
| Package height | 248.9 mm |
| Package weight | 8.48 kg |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Tip accesoriu | Hardware |
| Culoare toner | – |