Descriere
Cleaning Assembly WC 7800/7502/77557765/7775, DocuColor 242/ 252/260, PH 7761
Xerox Colour 500 series Charge Corotron Assembly for Black CRU
Xerox Colour 500 series Charge Corotron Assembly for Black CRU, Laser, Netherlands, Colour C60/C70, 700i/700, Colour 550/560/570, PrimeLink C9065/C9070 Printer, 1 pc(s), 362.8 g, 75 mm
Cleaning Assembly WC 7800/7502/77557765/7775, DocuColor 242/ 252/260, PH 7761
| Print technology | Laser |
|---|---|
| Country of origin | Netherlands |
| Compatibility | Colour C60/C70, |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 362.8 g |
| Package width | 75 mm |
| Package length | 50.4 cm |
| Package depth | 505 mm |
| Package height | 75 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Print technology | Laser |
|---|---|
| Country of origin | Netherlands |
| Compatibility | Colour C60/C70, 700i/700, Colour 550/560/570, PrimeLink C9065/C9070 Printer |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 362.8 g |
| Package width | 75 mm |
| Package length | 50.4 cm |
| Package depth | 505 mm |
| Package height | 75 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |