Descriere
Drum Xerox 013R00691, black, 12 k, pentru B230/B225/B235.
Xerox B230/B225/B235 Drum Cartridge (12000 Pages)
Xerox B230/B225/B235 Drum Cartridge (12000 Pages), 1 pc(s)
Drum Xerox 013R00691, black, 12 k, pentru B230/B225/B235.
| Compatibility | Xerox B225 Multifunction Printer |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Country of origin | China |
| Width | 235 mm |
| Depth | 380 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 862 g |
| Package dimensions (W x D x H) | 121.9 x 381 x 236.2 mm (4.8 x 15 x 9.3") |
| Package weight (imperial) | 0.776 kg (1.71 lbs) |
| Package width | 121.9 mm |
| Package depth | 381 mm |
| Package height | 236.2 mm |
| Package weight | 780 g |
| Package type | Box |
| Print technology | Laser printing |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Culoare toner | Black |
| Page yield | 12000 pages |
| Culoare Drum: | Black |
| Quantity | 1 |