Descriere
Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
Xerox Phaser 5500/5550 220 Volt Maintenance Kit (300,000 pages)
Xerox Phaser 5500/5550 220 Volt Maintenance Kit (300,000 pages), – Phaser 5500, Phaser 5550, Netherlands, 210 mm, 570 mm, 300 mm, 4.08 kg
Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
| Compatibility | – Phaser 5500, Phaser 5550 |
|---|---|
| Country of origin | Netherlands |
| Width | 210 mm |
| Depth | 570 mm |
| Height | 300 mm |
| Weight | 4.08 kg |
| Package dimensions (W x D x H) | 203.2 x 584.2 x 304.8 mm (8 x 23 x 12") |
| Package weight (imperial) | 4.08 kg (9 lbs) |
| Package length | 21 cm |
| Package width | 203.2 mm |
| Package depth | 584.2 mm |
| Package height | 304.8 mm |
| Package weight | 4.08 kg |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Compatibility | - Phaser 5500, Phaser 5550 |
|---|---|
| Country of origin | Netherlands |
| Width | 210 mm |
| Depth | 570 mm |
| Height | 300 mm |
| Weight | 4.08 kg |
| Package dimensions (W x D x H) | 203.2 x 584.2 x 304.8 mm (8 x 23 x 12") |
| Package weight (imperial) | 4.08 kg (9 lbs) |
| Package length | 21 cm |
| Package width | 203.2 mm |
| Package depth | 584.2 mm |
| Package height | 304.8 mm |
| Package weight | 4.08 kg |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |