Descriere
Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
Xerox Scanner Maintenance Kit (Long-Life Item, Typically Not Required), 1 pc(s)
Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
| Compatibility | Xerox VersaLink B600/B610 Printer |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Consumable kit |
| Brand compatibility | Xerox |
| Country of origin | Netherlands, Vietnam |
| Width | 110 mm |
| Depth | 230 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 215 g |
| Package dimensions (W x D x H) | 238.8 x 109.2 x 53.3 mm (9.4 x 4.3 x 2.1") |
| Package weight (imperial) | 0.499 kg (1.1 lbs) |
| Package width | 238.8 mm |
| Package depth | 109.2 mm |
| Package height | 53.3 mm |
| Package weight | 500 g |
| Package type | Box |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |