Descriere
PFIM Partner Finishing Interface Module (PR Finisher)
Xerox Production Ready (PR) Finisher for PFIM
Xerox Production Ready (PR) Finisher for PFIM, Finisher, 1 pc(s)
PFIM Partner Finishing Interface Module (PR Finisher)
| Type | Finisher |
|---|---|
| Device compatibility | Multifunctional |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | PrimeLink B9100 Series |
| Country of origin | China |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 850 mm |
| Package depth | 1030 mm |
| Package height | 1280 mm |
| Package weight | 102 kg |
| Type | Finisher |
|---|---|
| Device compatibility | Multifunctional |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | PrimeLink B9100 Series PrimeLink C9065/C9070 Printer |
| Country of origin | China |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 850 mm |
| Package depth | 1030 mm |
| Package height | 1280 mm |
| Package weight | 102 kg |