Descriere
Toner Xerox 106R03773, black, 3000 pagini, pentru WorkCentre 3330/3335/3345
Xerox 106R03773 toner cartridge 1 pc(s) Original
Xerox 106R03773, 3000 pages, 1 pc(s)
Toner Xerox 106R03773, black, 3000 pagini, pentru WorkCentre 3330/3335/3345
| Compatibility | Phaser® 3330, WorkCentre® 3300 Series |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 3000 pages |
| Type | Original |
| Brand compatibility | Xerox |
| Supply type | Single pack |
| Width | 200.9 mm |
| Depth | 349.8 mm |
| Height | 158.8 mm |
| Package type | Box |
| Print technology | Laser printing |
| Culoare Toner | Black |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Compatibility | Phaser® 3330, WorkCentre® 3300 Series |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 3000 pages |
| Type | Original |
| Brand compatibility | Xerox |
| Supply type | Single pack |
| Width | 200.9 mm |
| Depth | 349.8 mm |
| Height | 158.8 mm |
| Package type | Box |
| Print technology | Laser printing |
| Culoare Toner | Black |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |