Descriere
Xerox offers these supplies developed specifically to keep your Xerox equipment operating at peak performance.
Xerox Staple Cartridge (BR Finisher with Booklet Maker), 5000 staples, Xerox, Fixing, Metal, Laser, Xerox AltaLink B8100 Series Multifunction Printers Xerox AltaLink B8200 Series Multifunction…
Xerox offers these supplies developed specifically to keep your Xerox equipment operating at peak performance.
| Capacity | 5000 staples |
|---|---|
| Staple purpose | Fixing |
| Material | Metal |
| Print technology | Laser |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox AltaLink B8100 Series Multifunction Printers |
| Cartridges quantity | 1 pc(s) |
| Country of origin | Netherlands, Japan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 76.2 mm |
| Package depth | 127 mm |
| Package height | 88.9 mm |
| Package weight | 320 g |