Descriere
Xerox offers these supplies developed specifically to keep your Xerox equipment operating at peak performance.
Xerox Staple Cartridge (20 Sheet Convenience Stapler)
Xerox Staple Cartridge (20 Sheet Convenience Stapler), 1 pc(s)
Xerox offers these supplies developed specifically to keep your Xerox equipment operating at peak performance.
| Compatibility | Xerox Phaser 3635MFP, ColorQube 8700, WorkCentre 3655, ColorQube 8900, WorkCentre 6655 |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Country of origin | Netherlands, Sweden |
| Width | 60 mm |
| Depth | 110 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 113.4 g |
| Package dimensions (W x D x H) | 57.1 x 108 x 63.5 mm (2.25 x 4.25 x 2.5") |
| Package weight (imperial) | 0.113 kg (0.25 lbs) |
| Package width | 57.1 mm |
| Package depth | 107.9 mm |
| Package height | 63.5 mm |
| Package weight | 110 g |
| Print technology | Laser |
| Compatibility | Xerox Phaser 3635MFP, ColorQube 8700, WorkCentre 3655, ColorQube 8900, WorkCentre 6655 |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Country of origin | Netherlands, Sweden |
| Width | 60 mm |
| Depth | 110 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 113.4 g |
| Package dimensions (W x D x H) | 57.1 x 108 x 63.5 mm (2.25 x 4.25 x 2.5") |
| Package weight (imperial) | 0.113 kg (0.25 lbs) |
| Package width | 57.1 mm |
| Package depth | 107.9 mm |
| Package height | 63.5 mm |
| Package weight | 110 g |
| Print technology | Laser |