Descriere
Tava Xerox 550 coli, compatibila cu B310V_DNI, B305V_DNI, B315V_DNI
Xerox 550 sheet tray
Xerox 550 sheet tray, Tray, Xerox, Xerox B305 Multifunction Printer Xerox B310 Printer Xerox B315 Multifunction Printer, China, 430 mm, 450 mm
Tava Xerox 550 coli, compatibila cu B310V_DNI, B305V_DNI, B315V_DNI
| Type | Tray |
|---|---|
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox B305 Multifunction Printer |
| Country of origin | China |
| Width | 430 mm |
| Depth | 450 mm |
| Height | 190 mm |
| Weight | 4.9 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 429.3 mm |
| Package depth | 447 mm |
| Package height | 188 mm |
| Package weight | 4.9 kg |
| Package dimensions (W x D x H) | 429.3 x 447 x 188 mm (16.9 x 17.6 x 7.4") |
| Package weight (imperial) | 4.9 kg (10.8 lbs) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Tip accesoriu | Hardware |
| Culoare toner | – |