Descriere
Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
Xerox Transfer Roller (Long-Life Item, Typically Not Required)
Xerox Transfer Roller (Long-Life Item, Typically Not Required), 1 pc(s)
Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
| Compatibility | Xerox VersaLink B600/B610 Printer |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Country of origin | China, Vietnam |
| Package dimensions (W x D x H) | 86.4 x 86.4 x 322.6 mm (3.4 x 3.4 x 12.7") |
| Package weight (imperial) | 0.299 kg (0.66 lbs) |
| Package width | 86.4 mm |
| Package depth | 86.4 mm |
| Package height | 322.6 mm |
| Package weight | 300 g |
| Compatibility | Xerox VersaLink B600/B610 Printer Xerox VersaLink B605/B615 Multifunction Printer |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Country of origin | China, Vietnam |
| Package dimensions (W x D x H) | 86.4 x 86.4 x 322.6 mm (3.4 x 3.4 x 12.7") |
| Package weight (imperial) | 0.299 kg (0.66 lbs) |
| Package width | 86.4 mm |
| Package depth | 86.4 mm |
| Package height | 322.6 mm |
| Package weight | 300 g |