Descriere
Tava suplimentara Xerox 097S04970, 2000 Sheet Tandem Tray Module, VersaLink C8000/C9000.
Xerox 2000 Sheet Tandem Tray Module
Xerox 2000 Sheet Tandem Tray Module, Tray, Xerox, Xerox VersaLink C8000 Colour Printer Xerox VersaLink C8000W Colour Printer Xerox VersaLink C9000…, 2000 sheets, White, China
Tava suplimentara Xerox 097S04970, 2000 Sheet Tandem Tray Module, VersaLink C8000/C9000.
| Type | Tray |
|---|---|
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox VersaLink C8000 Colour Printer |
| Maximum capacity | 2000 sheets |
| Product colour | White |
| Country of origin | China |
| Package width | 830 mm |
| Package depth | 850 mm |
| Package height | 400 mm |
| Package weight | 39 kg |
| Package dimensions (W x D x H) | 830.6 x 850.9 x 398.8 mm (32.7 x 33.5 x 15.7") |
| Package weight (imperial) | 38.9 kg (85.8 lbs) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Tip accesoriu | Hardware |
| Culoare toner | – |