Descriere
Expand workflow options for your Xerox equipment.
Xerox Convenience Stapler
Xerox Convenience Stapler, Grey, Light grey, China, Xerox, Xerox VersaLink B415 Multifunction Printer Xerox VersaLink C415 Colour Multifunction Printer Xerox…, 1 pc(s), 1.09 kg
Expand workflow options for your Xerox equipment.
| Product colour | Grey, Light grey |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox VersaLink B415 Multifunction Printer |
| Sustainability compliance | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 1.09 kg |
| Package width | 240 mm |
| Package depth | 270 mm |
| Package height | 125 mm |
| Compliance certificates | CE, UKCA |
| Product colour | Grey, Light grey |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox VersaLink B415 Multifunction Printer Xerox VersaLink C415 Colour Multifunction Printer Xerox VersaLink C625 Colour Multifunction Printer |
| Sustainability compliance | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 1.09 kg |
| Package width | 240 mm |
| Package depth | 270 mm |
| Package height | 125 mm |
| Compliance certificates | CE, UKCA |