Descriere
– High Volume Finisher with Booklet Maker
-with 100 sheets stapling – 2,000 Sheet Stacker Stapler
– optional hole punch
– for WorkCentre 5645/5655/5665/5675/5687
Xerox High Volume Finisher + Booklet Maker
Xerox High Volume Finisher + Booklet Maker, 10 – 32 °C, 10 – 85%, 81 kg, A6 – A3, 60 g/m²
– High Volume Finisher with Booklet Maker
-with 100 sheets stapling – 2,000 Sheet Stacker Stapler
– optional hole punch
– for WorkCentre 5645/5655/5665/5675/5687
| Operating temperature (T-T) | 10 – 32 °C |
|---|---|
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Weight | 81 kg |
| Paper dimensions | A6 – A3 |
| Print media weight | 60 g/m² |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 32 °C |
|---|---|
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 85% |
| Weight | 81 kg |
| Paper dimensions | A6 - A3 |
| Print media weight | 60 g/m² |