Descriere
Drum Xerox 013R00701, kit negru si color KCMY 125000 pagini C320/C325
Xerox C320/C325 and C410/C415 Colour Imaging Unit (125,000 yield) (Long-Life Item, Typically Not Required At Avg Usage Levels)
Xerox C320/C325 and C410/C415 Colour Imaging Unit (125,000 yield) (Long-Life Item, Typically Not Required At Avg Usage Levels), 1 pc(s)
Drum Xerox 013R00701, kit negru si color KCMY 125000 pagini C320/C325
| Compatibility | Xerox C320 Colour Printer |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Brand compatibility | Xerox |
| Supply type | Single pack |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Package dimensions (W x D x H) | 389.9 x 547.1 x 337.8 mm (15.3 x 21.5 x 13.3") |
| Package weight (imperial) | 4.24 kg (9.34 lbs) |
| Package width | 389.9 mm |
| Package depth | 547.1 mm |
| Package height | 337.8 mm |
| Package weight | 4.24 kg |
| Package type | Box |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | CE, UKCA |
| Certification | CE, UKCA |
| Culoare Drum: | Black |