Descriere
Drum Xerox 013R00700, negru 125000 pagini C320/C325
Xerox C320/C325 and C410/C415 Black Imaging Unit (125,000 yield) (Long-Life Item, Typically Not Required At Avg Usage Levels)
Xerox C320/C325 and C410/C415 Black Imaging Unit (125,000 yield) (Long-Life Item, Typically Not Required At Avg Usage Levels), 125000 pages, Black, 1 pc(s)
Drum Xerox 013R00700, negru 125000 pagini C320/C325
| Compatibility | Xerox C320 Colour Printer |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 125000 pages |
| Type | Original |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | Xerox |
| Supply type | Single pack |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Package dimensions (W x D x H) | 383 x 545.1 x 320 mm (15.1 x 21.5 x 12.6") |
| Package weight (imperial) | 3.23 kg (7.11 lbs) |
| Package width | 383 mm |
| Package depth | 545.1 mm |
| Package height | 320 mm |
| Package weight | 3.23 kg |
| Package type | Box |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | CE, UKCA |
| Certification | CE, UKCA |
| Culoare Drum: | Black |