Descriere
Drum Xerox 101R00555, black, 30 k, Phaser 3330 / WorkCentre 3335 / WorkCentre 3345
Xerox Drum Cartridge
Xerox Drum Cartridge, 30000 pages, 1 pc(s)
Drum Xerox 101R00555, black, 30 k, Phaser 3330 / WorkCentre 3335 / WorkCentre 3345
| Compatibility | Phaser 3330 |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 30000 pages |
| Type | Original |
| Brand compatibility | Xerox |
| Country of origin | China |
| Package dimensions (W x D x H) | 254 x 344.9 x 130.8 mm (10 x 13.6 x 5.15") |
| Package width | 254 mm |
| Package depth | 344.9 mm |
| Package height | 130.8 mm |
| Package weight | 940 g |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Culoare toner | Black |
| Culoare Drum: | Black |
| Compatibility | Phaser 3330 WorkCentre 3300 Series |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 30000 pages |
| Type | Original |
| Brand compatibility | Xerox |
| Country of origin | China |
| Package dimensions (W x D x H) | 254 x 344.9 x 130.8 mm (10 x 13.6 x 5.15") |
| Package width | 254 mm |
| Package depth | 344.9 mm |
| Package height | 130.8 mm |
| Package weight | 940 g |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Culoare toner | Black |
| Culoare Drum: | Black |