Descriere
XEROX 097S04948 2K SHEET FEEDER PEDESTAL, pentru C500, B605/B6015, C605, C600, C505, B600/B610.
Xerox 2000-sheet High Capacity Feeder, Feed module, Xerox, Xerox VersaLink B600/B610 Printer Xerox VersaLink B605/B615 Multifunction Printer Xerox VersaLink…, 2000 sheets, White, Vietnam
XEROX 097S04948 2K SHEET FEEDER PEDESTAL, pentru C500, B605/B6015, C605, C600, C505, B600/B610.
| Type | Feed module |
|---|---|
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox VersaLink B600/B610 Printer |
| Maximum capacity | 2000 sheets |
| Product colour | White |
| Country of origin | Vietnam |
| Package width | 568 mm |
| Package depth | 663 mm |
| Package height | 711 mm |
| Package weight | 38 kg |
| Package dimensions (W x D x H) | 569 x 662.9 x 711.2 mm (22.4 x 26.1 x 28") |
| Package weight (imperial) | 37.9 kg (83.6 lbs) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Tip accesoriu | Hardware |
| Culoare toner | – |
| Paper-Size | 21cmx29.7cm(A4) |