Descriere
Trellix Integrity Control combines the standard Enhanced Security features with the ability to monitor and prevent unauthorized code, and changes to the system in the form of zero-day attacks and targeted attacks.
Xerox McAfee Integrity Control, Printing, Xerox AltaLink B8000 Series Multifunction Printers Xerox AltaLink B8100 Series Multifunction…, 450 g, 215.9 mm, 139.7 mm, 6.3 mm
Trellix Integrity Control combines the standard Enhanced Security features with the ability to monitor and prevent unauthorized code, and changes to the system in the form of zero-day attacks and targeted attacks.
| Type | Printing |
|---|---|
| Compatibility | Xerox AltaLink B8000 Series Multifunction Printers |
| Package weight (imperial) | 0.454 kg (1 lbs) |
| Package dimensions (W x D x H) | 139.7 x 215.9 x 6.35 mm (5.5 x 8.5 x 0.25") |
| Package weight | 450 g |
| Package depth | 215.9 mm |
| Package width | 139.7 mm |
| Package height | 6.3 mm |
| Country of origin | Netherlands |
| Type | Printing |
|---|---|
| Compatibility | Xerox AltaLink B8000 Series Multifunction Printers Xerox AltaLink B8100 Series Multifunction Printers Xerox AltaLink B8200 Series Multifunction Printers Xerox AltaLink C8000 Series Colour Multifunction Printers Xerox AltaLink C8100 Series Colour Multifunction Printers Xerox AltaLink C8200 Series Colour Multifunction Printers ColorQube 8900 ColorQube 9301/9302/9303 WorkCentre EC7800 Series Xerox EC8000 Series Xerox VersaLink B7100 Series Multifunction Printers Xerox VersaLink C7100 Series Colour Multifunction Printers WorkCentre 3655 WorkCentre 3655i WorkCentre 5845/5855 WorkCentre 5800 Series WorkCentre 5800i Series WorkCentre 5900i Series WorkCentre 5945/5955 WorkCentre 6655 WorkCentre 6655i WorkCentre 7200i Series WorkCentre 7220/7225 WorkCentre 7800 Series WorkCentre 7800i Series WorkCentre 7970 WorkCentre 7970i |
| Package weight (imperial) | 0.454 kg (1 lbs) |
| Package dimensions (W x D x H) | 139.7 x 215.9 x 6.35 mm (5.5 x 8.5 x 0.25") |
| Package weight | 450 g |
| Package depth | 215.9 mm |
| Package width | 139.7 mm |
| Package height | 6.3 mm |
| Country of origin | Netherlands |