Descriere
Expand workflow options for your Xerox equipment.
Xerox TWN4 Short MultiTech-PI WT USB, RFID card reader, Xerox, Xerox AltaLink B8200 Series Multifunction Printers Xerox Colour C60/C70 Xerox D136 Xerox…, Germany, 100 mm, 150 mm
Expand workflow options for your Xerox equipment.
| Type | RFID card reader |
|---|---|
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox AltaLink B8200 Series Multifunction Printers |
| Country of origin | Germany |
| Width | 100 mm |
| Depth | 150 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 110 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 100 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 50 mm |
| Package weight | 120 g |
| Type | RFID card reader |
|---|---|
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox AltaLink B8200 Series Multifunction Printers Xerox Colour C60/C70 Xerox D136 Xerox D95A/D110/D125 Xerox PrimeLink B9100 Series Production Press Xerox PrimeLink C9065/C9070 Colour Printer Xerox VersaLink B405 Multifunction Printer Xerox VersaLink B7100 Series Multifunction Printers Xerox VersaLink C405 Colour Multifunction Printer Xerox VersaLink C505 Colour Multifunction Printer Xerox VersaLink C605 Colour Multifunction Printer Xerox VersaLink C7000 Colour Printer Xerox VersaLink C7100 Series Colour Multifunction Printers Xerox VersaLink C8000 Colour Printer Xerox VersaLink C9000 Colour Printer |
| Country of origin | Germany |
| Width | 100 mm |
| Depth | 150 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 110 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 100 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 50 mm |
| Package weight | 120 g |