Descriere
Xerox offers these supplies developed specifically to keep your Xerox equipment operating at peak performance.
Xerox Staple Cartridge for Advanced and Professional Finishers & Convenience Stapler, 5000 staples, Xerox, Fixing, Metal, Grey, Transparent, Yellow, Laser
Xerox offers these supplies developed specifically to keep your Xerox equipment operating at peak performance.
| Capacity | 5000 staples |
|---|---|
| Staple purpose | Fixing |
| Material | Metal |
| Product colour | Grey, Transparent, Yellow |
| Print technology | Laser |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox Color 550/560/570 |
| Country of origin | Netherlands, Japan |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Package width | 69.8 mm |
| Package depth | 133.3 mm |
| Package height | 50.8 mm |
| Package weight | 250 g |