Descriere
Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
Xerox VersaLink C7000 Belt Cleaner (200,000 Pages), Belt, Xerox, Xerox VersaLink C7000 Colour Printer Xerox VersaLink C7000 Series Colour Multifunction Printers…, Netherlands, Japan, 555 mm, 595 mm
Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
| Compatibility | Xerox VersaLink C7000 Colour Printer |
|---|---|
| Type | Belt |
| Brand compatibility | Xerox |
| Country of origin | Netherlands, Japan |
| Width | 555 mm |
| Depth | 595 mm |
| Height | 215 mm |
| Weight | 3.99 kg |
| Package dimensions (W x D x H) | 553 x 587 x 217.9 mm (21.8 x 23.1 x 8.58") |
| Package weight (imperial) | 3.99 kg (8.8 lbs) |
| Package width | 553 mm |
| Package depth | 587 mm |
| Package height | 217.9 mm |
| Package weight | 3.99 kg |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Compatibility | Xerox VersaLink C7000 Colour Printer Xerox VersaLink C7000 Series Colour Multifunction Printers Xerox VersaLink C7100 Series Colour Multifunction Printers |
|---|---|
| Type | Belt |
| Brand compatibility | Xerox |
| Country of origin | Netherlands, Japan |
| Width | 555 mm |
| Depth | 595 mm |
| Height | 215 mm |
| Weight | 3.99 kg |
| Package dimensions (W x D x H) | 553 x 587 x 217.9 mm (21.8 x 23.1 x 8.58") |
| Package weight (imperial) | 3.99 kg (8.8 lbs) |
| Package width | 553 mm |
| Package depth | 587 mm |
| Package height | 217.9 mm |
| Package weight | 3.99 kg |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |