Descriere
Waste toner Xerox 008R13325, 25 K, Compatibil cu Xerox C310/C315/C325/C415
Xerox C310/C315, C320/C325 and C410/C415 Waste Toner
Xerox C310/C315, C320/C325 and C410/C415 Waste Toner, 1 pc(s)
Waste toner Xerox 008R13325, 25 K, Compatibil cu Xerox C310/C315/C325/C415
| Compatibility | Xerox C310 Colour Printer |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Waste toner container |
| Brand compatibility | Xerox |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Package dimensions (W x D x H) | 192 x 465.1 x 140 mm (7.56 x 18.3 x 5.51") |
| Package weight (imperial) | 0.748 kg (1.65 lbs) |
| Package width | 192 mm |
| Package depth | 465 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 750 g |
| Package type | Box |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Tip accesoriu | Hardware |
| Culoare toner | – |