Descriere
Purchase 2000 Sheet High Capacity Feeder for Xerox® VersaLink® C8000 Color Printer/C8000W Color Printer/C9000 Color Printer and expand workflow options for your Xerox equipment.
Xerox 2000 sheet High Capacity Feeder, High capacity feeder, Xerox, Xerox VersaLink C8000 Colour Printer Xerox VersaLink C8000W Colour Printer Xerox VersaLink C9000…, 2000 sheets, White, Japan
Purchase 2000 Sheet High Capacity Feeder for Xerox® VersaLink® C8000 Color Printer/C8000W Color Printer/C9000 Color Printer and expand workflow options for your Xerox equipment.
| Type | High capacity feeder |
|---|---|
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox VersaLink C8000 Colour Printer |
| Maximum capacity | 2000 sheets |
| Product colour | White |
| Country of origin | Japan |
| Package width | 525.8 mm |
| Package depth | 756.9 mm |
| Package height | 490.2 mm |
| Package weight | 33.6 kg |
| Package dimensions (W x D x H) | 525.8 x 756.9 x 490.2 mm (20.7 x 29.8 x 19.3") |
| Package weight (imperial) | 33.6 kg (74.1 lbs) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Type | High capacity feeder |
|---|---|
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox VersaLink C8000 Colour Printer Xerox VersaLink C8000W Colour Printer Xerox VersaLink C9000 Colour Printer |
| Maximum capacity | 2000 sheets |
| Product colour | White |
| Country of origin | Japan |
| Package width | 525.8 mm |
| Package depth | 756.9 mm |
| Package height | 490.2 mm |
| Package weight | 33.6 kg |
| Package dimensions (W x D x H) | 525.8 x 756.9 x 490.2 mm (20.7 x 29.8 x 19.3") |
| Package weight (imperial) | 33.6 kg (74.1 lbs) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |