Descriere
Toner Xerox 006R04677 negru 2400 pagini pentru VersaLink C410 / VersaLink C415
Xerox Genuine ® C410 Color Printer/VersaLink® C415 Color Multifunction Printer Black Standard capacity Toner Cartridge (2400 Pages) – 006R04677
Xerox Genuine ® C410 Color Printer/VersaLink® C415 Color Multifunction Printer Black Standard capacity Toner Cartridge (2400 Pages) – 006R04677, 2400 pages, Black, 1 pc(s)
Toner Xerox 006R04677 negru 2400 pagini pentru VersaLink C410 / VersaLink C415
| Compatibility | Xerox C410 Colour Printer |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 2400 pages |
| Type | Original |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | Xerox |
| Supply type | Single pack |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Product colour | Black, Yellow |
| Country of origin | China, Mexico |
| Package dimensions (W x D x H) | 117.1 x 184.9 x 90.4 mm (4.61 x 7.28 x 3.56") |
| Package weight (imperial) | 0.327 kg (0.72 lbs) |
| Package width | 117 mm |
| Package depth | 185 mm |
| Package height | 90.5 mm |
| Package weight | 330 g |
| Package type | Box |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | UKCA, CE |
| Certification | CE, UKCA |
| Culoare Toner | Black |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |